Android telefon çözünürlük azaltma

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
Superior Nas' Alıntı:
Seyit' Alıntı:
Maalesef bu söylediğiniz mümkün değil

Mobil sürüm ile gönderildi.
Ben aslında p70 almak istiyordum ama yoktu çinde onun için k3 note sipariş verdim fakat 720p de oyun oynarken (arkadaşım) cidden çok iyidi. 1080p den şüpheliyim ama.
Performans yönünden bakıyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum eğer görüntü olarak diyorsanız K3 Note ekran çözünürlüğü sayesinde daha iyi görüntü verecektir.

Superior Nas

Kayıtlı Üye
19 Tem 2015
53
0
15
Seyit' Alıntı:
Superior Nas' Alıntı:
Ben aslında p70 almak istiyordum ama yoktu çinde onun için k3 note sipariş verdim fakat 720p de oyun oynarken (arkadaşım) cidden çok iyidi. 1080p den şüpheliyim ama.
Performans yönünden bakıyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum eğer görüntü olarak diyorsanız K3 Note ekran çözünürlüğü sayesinde daha iyi görüntü verecektir.
Peki son bir soru daha ben iki tane sipariş ettim kardeşim ROM root işlerinden anlamaz ama İngilizcesi çok iyidir İngilizce olarak son sürümü hatasız olarak kullanır mı?

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
Superior Nas' Alıntı:
Seyit' Alıntı:
Peki son bir soru daha ben iki tane sipariş ettim kardeşim ROM root işlerinden anlamaz ama İngilizcesi çok iyidir İngilizce olarak son sürümü hatasız olarak kullanır mı?
Satıcı özel bir multi sürüm ile gönderecektir, siz orjinal son sürüm yazılımı yükleyip öyle verin İngilizce hatasız olarak kullanır veya Hint romunu kurun o hem çoklu dil destekliyor hem de güncelleme alabiliyor

Mobil sürüm ile gönderildi.