Asus Zenfone 2

Archelot

Kayıtlı Üye
22 Nis 2015
116
10
27
Arkadaşlar Selam,

Asus Zenfone 2 almayı planlıyorum fakat imei olayını çözmenin bir yolunu bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,555
350
467
Henüz bir bilgi yok ancak zaten Türkiye'de kullanan olduğunu düşünüyorum ama olur da eğer bir şekilde çözümü bulunursa ilk burda yayınlarız

Archelot

Kayıtlı Üye
22 Nis 2015
116
10
27
Archelot' Alıntı:
Arkadaşlar Selam,

Asus Zenfone 2 almayı planlıyorum fakat imei olayını çözmenin bir yolunu bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Hocam Türkiye'de kullanan varsa da pasaporta kayıt yaptırmıştır diye düşünüyorum. Kime sorsam imei tamiri mümkün değil diyor.

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,555
350
467
Archelot' Alıntı:
Archelot' Alıntı:
Arkadaşlar Selam,

Hocam Türkiye'de kullanan varsa da pasaporta kayıt yaptırmıştır diye düşünüyorum. Kime sorsam imei tamiri mümkün değil diyor.
Bundan önce nelere mümkün değil demişlerdi  :D  Onlara kalsa Snapdragon'da mümkün değildi neyse dediğim gibi cihaz bi yaygınlaşsın elbet bulunur bi çözüm yolu

Archelot

Kayıtlı Üye
22 Nis 2015
116
10
27
Archelot' Alıntı:
Archelot' Alıntı:
Arkadaşlar Selam,

Benim merak ettiğim normal Zenfone'larda bu durum nasıl? Çünkü aynı işlemciyi kullanıyorlar sonuçta. En azından aynı işlemci yongası diyelim...

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,555
350
467
@Archelot bildiğim kadarıyla Intel'in telefona müdahale eden bir servis yazılımı mevcut hatta IMEI işlemi de yapılabiliyor ancak şuana kadar Zenfone ile ilgili bir şey görmedim zaten Intel'de silinme durumu olmadığı ve kullanıcıların neredeyse tamamı ülke içinden aldığı için ihtiyaç duyulmamış ve araştırılmamış olması normal, dediğim programın güncel hali bulunabilirse muhtemelen başarılı sonuç alınır sonuçta servislerin ve geliştiricilerin bu yazılımlara ihtiyacı var.

Archelot

Kayıtlı Üye
22 Nis 2015
116
10
27
Archelot' Alıntı:
Archelot' Alıntı:
Archelot' Alıntı:
Arkadaşlar Selam,

Benim merak ettiğim normal Zenfone'larda bu durum nasıl? Çünkü aynı işlemciyi kullanıyorlar sonuçta. En azından aynı işlemci yongası diyelim...

Şu an Lenovo'nun üstün özellikli telefonları da Intel işlemcili çıkıyor. Muhakkak bir yöntem bulmalıyız sanırım.

crazyemre34

Kayıtlı Üye
30 Nis 2016
23
1
7
s.a cihazım asus logosunda dönüp duruyor yanlış program yukleme yuzunden böle oldu denemedihim takdik yapmadıhım bricik işlemleri kalmadı olmuyor fail hataları alıyorum hep flash lama yapamıyorum cihaza ve stock tom yuklemede de hata alıyorum faill allah rızası için kim yardımcı ola bilir uzakdan baglantıda vere bilrim