Doogee Homtom HT6

9461067@gmail.com8 Ara 2015

1. 9461067@gmail.com

9461067@gmail.com Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    evet arkadaşlar ilk ben getirdim galiba şu an kullanıyorum. Normal kullanım 3 g sürekli açık tam 4 gün gidiyor.İnterneti çok kullanan biriyim. İmei değişimi aynı elle engeneer modala rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bundan öncede dooge 550 kullanmıstım. Adamlar hakkaten kendini aşmış yeni çıkan telefonlarıda gayet güzel.

2. soldierson

soldierson Femi.be

Ödül Puanı:
    10
    RE: dooge homtom ht 6

hayırlı olsun bir kaç resim alabilir miyiz

3. window_s

window_s Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    RE: dooge homtom ht 6

Hayırlı olsun artı-eksi 'ler neler paylaşırmısınız.

4. 9461067@gmail.com

9461067@gmail.com Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    Kullanim iyi. 5 gun normal kullanim. Ekrani gaywr iyi kaliteli. Yanliz bazi apk yuklemelrinde hata veriyor.Sensorleri coi iyi calisiyor.fotograf makinesi beklentimin uzerinde.Diger ozelliklerin hepsi sorunsuz. Yeni rom bakmadim.Sorunsuz oldugundan .root yapmadim.Resim gonderecegim ama nasıl yapildigini bilmiyoru. Aliexpresde dooge store sorunsuz gonderiyor. 139 dolardi.11 kasimda 120 dolara geldi.350 liraya hakkını veren telwfon.şimdi yeni modeli çıktı dooge t6 odaha ucuz.

5. qwerty

qwerty Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    arkadaşım bende bir kişi vasıtasıyla getittim 530 tl ye maloldu beğendim ama ilk günler 4 gün şarzı gidiyordu ama şu an pil durumundan tam şarz iken 2 gün gider diyor anlamadım birde ekranın en altında 2 beyaz nokta oluştu bu moralimi bozdu siz bunu kendi başınızamı getirttiniz gümrükte yada postada takılmadı cevap verirseniz sevinirim.bir tane daha getirmek istiyorumda mesela t6

6. nazimozer53

nazimozer53 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    sayın ilgililer merhaba, elimde homtom ht 6 telefonum var daha 1 yıllık. kısa bir süre önce bataryası değişti ve 1 ay gibi bir süre çalıştıktan sonra aniden kapandı ve hiçbir şekilde tepki vermiyor. tamir ettirebileceğim güvenilir birilerinin iletişim bilgilerine ihtiyacım var. bilgisi olanların yardımcı olmalarını rica ediyorum.

Yükleniyor...