Çözüldü Doogee X5 Max imei değişmiyor

ümit yavuz

Kayıtlı Üye
13 Nis 2016
9
0
5
arkadaşlar yeğenime doogee x5 max telefon aldım fakat engineer modda imei değişmiyor üzerinde 6580 işlemci,android 6.0 var diğer doogee ve homtom lar gibi basit olur diye bu telefonu istemiştim ama olmadı.
maui ile atayım dedim pc ile bağlantı kurmuyor. tüm driver lar yüklü usb preloder COM bağlantı bir geliyor bir gidiyor değişik bilgisayarlarda değişik kablolarla denedim verdiği tepki hep aynı daha önce başına gelen yada çözümünü bilen varmı

ümit yavuz

Kayıtlı Üye
13 Nis 2016
9
0
5
bu iki resimdeki gibi oluyor 3-4 saniye görüyor 3-4 saniye gidiyor sonra tekrar geliyor gidiyor sürekli bu şekilde ama tam bir bağlantı kuramıyor.

Ekli dosyalar

• 45.4 KB Görüntüleme: 26
  • 33.5 KB Görüntüleme: 22

ümit yavuz

Kayıtlı Üye
13 Nis 2016
9
0
5
sizin telefonunuz doogee x5 Max mı daha önce başka telefonlarda bende yaptım ama bu telefon ile bilgisayar arasında bağlantıda sorun var bağlandı gözüküyor bağlantı kopuyor donanımı kaldırıyorum tekrar kuruyorum başka bilgisayarlarda deniyorum hep aynı bağlantı geliyor gidiyor maui de o esnada işlemi tamamlayamıyor

seko044

Kayıtlı Üye
18 Ağu 2016
3
0
1
merhaba bunun modem dosyasını nereden indiriyoruz? cihaz doogee x5 max pro ilk defa imei atacağım mtk modem dosyasını bulamadım.

Yusuf kula

Kayıtlı Üye
18 Tem 2016
11
1
7
Kardeş telefonu rootla tolshero adında bi program var apk olarak indir. İmei yükleme seçenegi var. İmei yaz teli kapat aç bukadar basit