Forum Ana Teması hk.

06ensar20 Eyl 2015

1. 06ensar

06ensar Desi.be Bağışcı Üye

Ödül Puanı:
    302
    Merhabalar daha önce şimdiki gibi dar tema ile değil geniş tam sayfa tema kullanabiliyorduk şimdi kullanılabiliyormu bilmiyorum ama ben göremedim..zira dar tema bence herşeyi bir araya sıkıştırıyor iyi olmuyor..

2. Seyit

Seyit Akıllı Be! Yetkili Yönetici

Ödül Puanı:
    467
    Sitenin sağ üstünde fırça simgesi var ona tıklayıp genel ayarlar kısmından sitenin genişliğini ayarlayabilirsiniz

3. 06ensar

Ödül Puanı:
    302
    oradan monitör uyumu olarak 1920 yaptım ama sonra yeniden dar halini aldı anlamadım önceden klasik temada böyle bir şey yoktu..

4. Seyit

Ödül Puanı:
    467
    Çözünürlüğü değiştirirken renk seçimini de değiştirin ardından ayarlar kaydedilecektir, sonrasında da renk uyumunu eski haline getirebilirsiniz

5. ozay26

ozay26 Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    seyit ustam küçük bir öneri sunmak istiyorum.forum ana sayfasında ; akıllı be logosu ile ara çubuğu arasına bir nazar boncuğu koyarsanız çok şık durur birde telefon bölümündeki marka isimlerini alfabetik sıraya göre düzenlenirse daha iyi olur.küçük bir öneri :) selamlar

6. 06ensar

Ödül Puanı:
    302
    sizi bilmemde sağ taraftan çözünürlüğü değiştirsemde sağda ve solda büyük boşluklar oluyor bende ,belki temanın yapısı böyledir..eğer öyle iseki bence iyi olmuyor..

7. Seyit

Ödül Puanı:
    467
    Nazar boncuğu olmaz zira mobilde logonun konumunu bozar ancak alfabetik sıralama olayı mantıklı yapılabilir

Ekleme: Telefon bölümü marka listesi alfabetik olarak sıralandı

8. Seyit

Ödül Puanı:
    467
    Bende öyle olmuyor siz çözünürlüğü değiştiremiyorsunuz ben 1280 yaptım ve görüntü aşağıdaki gibi oldu

Çözünürlüğü girdikten sonra Renk seçimi kısmını da değiştirin sayfa yeniden yüklenecek ve çözünürlük değişmiş olacak ardından tekrar renk seçimini eski haline çevirebilirsiniz

9. ozay26

ozay26 Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    seyit ustam.eski forum teması ve düzeni daha net,sade, kolay anlaşılır biçimde.eski tema üzerinden düzenleme ve yenileme yapabilirmisiniz. veya bu tema yeni olduğu için alışamadık.selamlar...

10. Seyit

Ödül Puanı:
    467
    Eski tema üzerinden düzenleme yapmam pek mümkün değil zira o tema MyBB yazılımına aitti bu yazılım ise Xenforo ancak eğer beğenmiyorsanız alternatif arayışlara girebiliriz

Yükleniyor...