HOMTOM HT17 PRO 6737 İMEİ DEĞİŞTİRME

hasankolsuz5 Kas 2016

1. kardelenxxx82

kardelenxxx82 Ati.be

Ödül Puanı:
    5
    dediklerinizi yaptım umarım düzelir ..size cok ama cok tesekkür ederim hasan bey valla gunlerdir kafanızı şişirdim .. gercekten cok yardımsever bir insansınız cok ama cok tesekkür ederim ilginiz ve tüm yardımlarınız için ..

2. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    Umarım yardımcı olmuşumdur.

3. kardelenxxx82

kardelenxxx82 Ati.be

Ödül Puanı:
    5
    hasan bey ben yine sizden bi konuda yardımınızı isteyeceğim.. benim bu telefonumun pili cabuk tüketme sorunu vardı .. tamirciye götürmüştüm pili internete bağlı yada bağlı olmadıgı halde cabuk bitiyodu ..nese tamirciden aldığım gunden sonra düzeldi .. gerci wifi çok aık tutmadım ama eskisine nazaran duzelmişti .. bugünde wifi kopma yasıyodum google playdan iki uygulama indirdim .. ilki wifi manager diğeride smart wifi manager sanırım nese ıkısını kurduğumda farkettimki bataryayı cabuk bitiriyo .. onları kaldırdım fakat baktım yine batarya hızlı bitiyo .. derken pil kısmına girdim en cok bellek tüketen uygulamalar acıldı baktım bu iki sildiğim uygulama var .. silmeye zorladım olmuyo ..uygulamalardada yoktu .. dedim heralde gizli uygulama kalıntısı falan kaldı .. bi uygulama buldum uninstaller uygulama silici..calıstırdım uygulamayı bana silebileceğim uygulamaları actı network diye bişi vardı dedim heralde budur .. sildim o dosyayı .. ama hala pilim wifi bağlıyken cabuk bitiyo .. acaba tamirci pil için pilin çabuk bitmemesi için yuklediği bi uygulamamıydı o ? pilim wifi acıkken 10 dkda %2 falan duşuyor ?sizce ne yapmalıyım ?

4. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    Network internet le alakalı wi-fi uygulaması olabilir silmeye çalıştığın silinmiyor ise yedek alıp telefonu sfirlamani öneririm ayrıca kullandığın telefonun bataryası 2900 mah aynı bataryanın 5000 mah olanı mevcut onu alırsan kullanım süresi ni 2 kata çıkarırsınız yeterli olur sana gün boyunca

5. kardelenxxx82

kardelenxxx82 Ati.be

Ödül Puanı:
    5
    yaa var mı 5000 mah olanı nerden alabilirim onu mümkünse link atarmısın ? peki 10 dk da %2 duşmesi normal mi sizce ?

6. kardelenxxx82

kardelenxxx82 Ati.be

Ödül Puanı:
    5
    hasan bey acil cevap verirseniz cok sevinirim :) o 5000 mAh pili nerden alabilirim ?

7. karafrat

karafrat Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    Kardeş merhaba bir kaç sorum olacaktı
    Ht17 için imei değiştirme aynı bu şekildemidir.
    Modem dosyası nedir atmazsak ne olur
    kendi içierisnde ki rom nasıl türkçeleştirme vs
    teşekkürler

8. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    pc başindayım imei değiştirmek istiyor isen bağlantı ile değiştiririm.

9. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    lenova zuk 2 pro farlı bir yöntemle imei attım detayları burdan paylaşaçağım snapdragonlar için basit bir yöntemde var zuk 2 pro hariç daha basit bir yöntem daha keşfettim.

10. karafrat

karafrat Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    hocam yardım edebilirmisin
    mau meta ile denedim ama bağlanmak için şifre istiyor ne şifresi anlamadım
    kod ile mtk enginer mod ile açtım ama imei kısımları pasif bu yüzden değiştiremedim
    marketten mtk enginer yükledim ayn şekilde orda da pasif nasıl açabilirm mau metanın istediği şifre nedir teşekkürler

11. ibonescence

ibonescence Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    hocam merhaba, ben daha yeni homtom ht17 marka telefon aldım. bahsettiğiniz programlarıda indirdim. Maumi programını indiremiyorum hata veriyor. telefonuda anneme almıştım bir türlü imei atamadım nereye baktı isem bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim

12. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    İp

Merhaba bilgisayarın Windows 10 ise yukarıda anlattığım imzasız sürücü yüklemeyi kapatmanın gerek daha hızlı yardımcı olmak için bana

13. hasankolsuz

hasankolsuz Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    ulaşabilirsiniz ayrıca bu konu ve fazlası için kurduğum bir grup var oraya eklerim

Son düzenleme: 2 Ağu 2017
  14. ibonescence

ibonescence Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    whatsupdan yazdım hocam şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alakan için.

15. ibonescence

ibonescence Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    HASAN ABİ çokçok teşekkür ederim uzaktan bağlantı ile yardımcı olduğun için.
    Burdan da teşekkür etmek istedim.

saygılar.

Yükleniyor...