HOMTOM HT17 PRO 6737 İMEİ TAMİRİ

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17
Merhaba arkadaşla benim gibi homtom ht17 pro alıp modem dosyası veya rom bulamayanlar için buraya ekleyecem dosyaları linkleri burdan size site yöneticisi de el atasa düzenlerse sevinirim konuyu geliştirip paylaşım yapabiliriz.
MTK USB SÜRÜCÜLERİ

MEDİATEK DRİVER driverlar mutlaka kurulmalı ve pc tanımalı win7 sorunsuz win 10 denedim tanımadı.

HOMTOM HT17 PRO ROM DOSYASINDAN CIKAN MODEM DOSYASI

MAUI META İMEİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN GEREKLİ

HOMTOM HT17 PRO ROM DOSYASI İSYEN İNDİRİR SAKLAR

TWRP HOMTOM HT17 PRO DOSYASI İSTEYENE

SP FLASH TOOL 5.15

Arkadaşlar dosyalar ekte zaten imei tamiri için bize lazım olan driver kurulumu mauı meta yazılımı ve modem dosyası yeterli.
Ben homtom ht17 pro kullanıyorum parmak izi okuyuculu sorunsuz imei tamiri oldu.
Rom dosyası ekte var isteyen sorun yaşayan rom beğenmeyen kurabilir hatta içindeki modem dosyasına bakabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sewdali

Kayıtlı Üye
10 Eyl 2015
10
0
5

Modem dosyasını ve rom dosyanın 18.00 gibi eklerim oluyor olmuyor değil ses sorunu yaşayanlar var. Onun için kendi modem dosyan ile IMEI değiştir.
Zahmet olacak teşekkür ederim. Ses sorunundan kastınız sesin az çıkması mı? İmei değiştirmek için rom mu güncellemek gerekiyor?

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17
Zahmet olacak teşekkür ederim. Ses sorunundan kastınız sesin az çıkması mı? İmei değiştirmek için rom mu güncellemek gerekiyor?
IMEI değiştir sende güncelleme alırsın güncelleme yapman yapmaman önemli değil sesten kastım konuşurken kesiliyor kapanmış gibi oluyor tekrar kendi modem dosyani yuklersin düzelir riske girmek sana kalmış yada beklersin

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17

Modem dosyasını ve rom dosyanın 18.00 gibi eklerim oluyor olmuyor değil ses sorunu yaşayanlar var. Onun için kendi modem dosyan ile IMEI değiştir.
Modem dosyan ekte rom dosyanı yarın eklerim. kontroledersen yukarıda verdiğim ht17 modem dosyasından farklı olduğunu anlarsın.

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17
HOMTOM HT20 ROOM DOSYASI

HOMTOM HT20 MODEM DOSYASI

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17
HOMTOM HT 17 MODELİ İÇİN rom dosyan ve modem dosyan ekte

homtom ht 17 rom

homtom ht 17 modem

HOMTOM HT 17 TELEFONA UYUMLUDUR.

3 Ara 2016
3
1
3
Kardeşim bende Homtom ht17 telefona imei atacam fakat mtk driverları windows10a yükluyorum hata veriyor.telefonu görmuyor laptop.driverlarda mı hata mı var,yoksa ben mi yüklüyemiyorum.yardımcı olursanıza sevinirm

hasankolsuz

Kayıtlı Üye
5 Kas 2016
54
6
17
windows 10 kullanıcıları imzasız sürücü yüklemesini açmanız lazım yoksa driver yüklenmez anltım tamamını okumadan uygulamaya kalkmayın iyice okuyun uygularsanız sonrasında ne yapacaktım diyeçek ve pc niz yeniden başlayacak zaman kaybı yaşayacaksınız.
1: başlat çalıştır yada windows+r tuşu yapın şu kodu yapıştırın shutdown /o /r -t 00
2: sonraki acılan pencerede Sorun gider secilecek
3: sonraki pencerede Gelişmiş secilecek
4: sonraki pencerede Başlangıç ayarları secilecek
5:sonraki pencerede Yeniden Başlat secilecek
6:sonraki pencerede secenekler cıkacak klavyeden 7 tuşu yada F7 tuşuna basın
Artık windows 10 da imzasız sürücü yüklemesini actınız driver sorunsuz kurabılirsiniz.

Son düzenleme: