Homtom Zoji Z6

Asterius

Kayıtlı Üye
16 Eki 2017
3
0
1
Yurt Dışından yeni getirdiğim Homtom Zoji Z6 cihazıma (MT6580 Android 6.0) Root yapabilecek ANTALYA'da MTK cihazlardan anlayan esnaf servis arıyorum.Antalyadaki esnafa hiç güvenim yok, o yüzden tavsiye rica ediyorum.

Ben MTK cihaz daha önce kullanmamıştım. Elimde fabrika Rom'u zip olarak var, Scatter.txt vs. var, Bootloader'ı da açtım ancak geri kalanı deneyimli bir arkadışın yapmasını tercih ediyorum. Şu an kullandığım bilgisayarım MTK Tools vs yüklememe izin vermiyor. Yardımınızı ve tavsiyenizi rica ediyorum.

Asterius

Kayıtlı Üye
16 Eki 2017
3
0
1
Dünden beri bu forumdan okuduklarım ile kilitli olan bootloader'ı açmayı başardım, normalde bu aşamadan sonra MTK Droid ile custom recovery atmam gerekirken cihazıma uygun recovery bulamadığımdan bunu yapmadım. TWRP yi port edebilirim ancak benim tek istediğim Root , custom recovery değil, onun için acaba Ayarlar altında bulduğum OTA update üzerinden Local Update's i kullanarak (Resimdeki) SuperSu.zip 'i yüklesem bootloop vs. durumuna düşermiyim? Bu arada cihazın fabrikası orjinal rom'u gönderdi, içinde Scatter.txt vs. mevcut. Sizde bu local update üzerinden sorun yaşarmıym?

Ekli dosyalar