Anlatım JIAYU S3 için kayıt işlemleri

crazyemre34

Kayıtlı Üye
30 Nis 2016
23
1
7
Seyit hocam cihaz tekrardan rahatsiz ediyorum ama cihaxa nasil 5.1.1 romu ata bilirim ben bulamadim ve cihazda play stor yok apk indirip kurdum calismiyo durduruldu diyor son kez bi yardim essen cok gzl olur

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,552
342
467
Cok oluyorum farkindayim ama bana gapps li bir 5.0,1 rom onerirsenin nasil yuklicemle birlikde cok iyibolur
Sana verdiğim romdaki recovery.img dosyasını sil altta verdiğim dosyayı indir ve adını recovery.img yapıp sildiğin dosyanın yerine at ardından flash tool'u aç tıpkı romu yüklediğin gibi scatter seç ancak sadece recovery bölümünün yanında tik işaretli olsun

Bunu yapınca TWRP kurmuş olacaksın, kurulum bitince telefonu çıkar ardından Ses Açma + Power tuşlarıyla aç karşına TWRP ekranı gelecektir, yükleme bitince yaz.

crazyemre34

Kayıtlı Üye
30 Nis 2016
23
1
7
Sana verdiğim romdaki recovery.img dosyasını sil altta verdiğim dosyayı indir ve adını recovery.img yapıp sildiğin dosyanın yerine at ardından flash tool'u aç tıpkı romu yüklediğin gibi scatter seç ancak sadece recovery bölümünün yanında tik işaretli olsun

Bunu yapınca TWRP kurmuş olacaksın, kurulum bitince telefonu çıkar ardından Ses Açma + Power tuşlarıyla aç karşına TWRP ekranı gelecektir, yükleme bitince yaz.
Suan isteyim yarin dedinizi yapim rom likli varsa onuda atin isdeyken indirim