Anakonu K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI Repair

Utku Akgün

Kayıtlı Üye
26 Ağu 2015
7
0
3
Tamı tamına 2 yıl 3 aydır kullandığım telefonum bugün hakkın rahmetine kavuştu. Telefon kapandı ve ekran bir daha gelmemek üzere gitti. İnsan üzülüyor ya :teary:

alcnylmn

Kayıtlı Üye
25 Ağu 2017
1
0
1
merhabalar ilk önce 15.03.2016 - (Stabil + Resmi Güncelleme Alır) (Tavsiye Edilen) bunu yükledim açtım güzeldi sonra twrp recoveryi yükledim ondan sonra twrpden root attım sonra telefonu açtım açılırken siyah ekranda kalıyor telefon aılmıyor ne yapsam düzelir yaaaa...

doktor048

Kayıtlı Üye
21 Nis 2016
8
1
3
merhabalar ilk önce 15.03.2016 - (Stabil + Resmi Güncelleme Alır) (Tavsiye Edilen) bunu yükledim açtım güzeldi sonra twrp recoveryi yükledim ondan sonra twrpden root attım sonra telefonu açtım açılırken siyah ekranda kalıyor telefon aılmıyor ne yapsam düzelir yaaaa...
sp flsh toolile tekrar romu yükle açılır

doktor048

Kayıtlı Üye
21 Nis 2016
8
1
3
lenovolenovo k3 note telefona s422 romu yükledim herşey çok güzel ama bir sorunum var gmaildeki yaklaşık 960 kişinin sadece 60 kişisini senkronize ediyor geri kalanları bir türlü telefona alamadım daha sonra başka rom denedim bir sorun çıkmadı hepsi yüklendi kişilerin sonra tekrar s422 ye döndüm ama yine aynı problemi yaşadım yardımcı olursanız sevinirim böyle sorun yaşayan varmı acaba k3 note telefona s422 romu yükledim herşey çok güzel ama bir sorunum var gmaildeki yaklaşık 960 kişinin sadece 60 kişisini senkronize ediyor geri kalanları bir türlü telefona alamadım daha sonra başka rom denedim bir sorun çıkmadı hepsi yüklendi kişilerin sonra tekrar s422 ye döndüm ama yine aynı problemi yaşadım yardımcı olursanız sevinirim böyle sorun yaşayan varmı acaba
@stark Uyarı için teşekkürler gerekli düzeltmeyi anlatıma ekledim.

IMEI Konusuna gelecek olursak yukarıdaki anlatımı uyguladığında altaa ufak bir "Command is mSent" şeklinde