Anlatım Le TV LeEco Coolpad Cool1 root

zemajestik

Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
7
0
3
Leeco boot kilidi hakkında en ufak fikrim yok zaten teli daha almadım alsam bile türke dil aramıyorum rom deistirmiyorum seyit acara yada donanım haberde sorabilirsinz, ayrıca teli kullananlar dhabaerde yeni başlık açmalı epey kullanan var

zemajestik

Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
7
0
3
Onur kar var facede xiaomi grubunda, donanım haberdede onur k diye adı, onunlairtibata geç, bu arada bende cool1 aldım, facede leeco grubu var orada sor hem konu canlanmış olur

zemajestik

Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
7
0
3
Arkadaşlar donanım haberde ana konu yapalım ,bu telefonun kamerası mosmor çekiyor nesi iyi diyorlar anlamadım ,rom vs ile değişmiyor çünkü flaş ışığında beyaz ışığı olabildiğince arttirmislar buda flaşlı çekimlerde mosmor görüntü sunuyor

hardrocker

Kayıtlı Üye
14 Eyl 2015
27
2
12
Arkadaşlar, bir hintli youtube kanalında root yaptım. İmei işlemerine geçtim fakat,
ls -al /dev/block/platform/soc/624000.ufshc/by-name komutunu girince ls -al /dev/block/platform/soc/624000.ufshc/by-name
/dev/block/platform/soc/624000.ufshc/by-name: No such file or directory
hatası geliyor. Şu an burada kaldım.
Altta eklediğim adreste de yazdıklarım var. Yardımcı olabilir misiniz?

hardrocker

Kayıtlı Üye
14 Eyl 2015
27
2
12
Listelemeyi yapamasam da leeco c103 model telefonun satırlarının 13, 14 ve 18 olduğunu öğrendim. Gerekli komut ile alanları bozdum ve editlediğim qcn dosyasını yükledim. Tamir işlemi bitti. Bu site gibi,bencillik yapmadan bilgi paylaşan tüm insanlardan Allah razı olsun.

13 Tem 2015
33
1
12
Listelemeyi yapamasam da leeco c103 model telefonun satırlarının 13, 14 ve 18 olduğunu öğrendim. Gerekli komut ile alanları bozdum ve editlediğim qcn dosyasını yükledim. Tamir işlemi bitti. Bu site gibi,bencillik yapmadan bilgi paylaşan tüm insanlardan Allah razı olsun.
biraz ayrıntılı anlatsanız. sırasıyla nasıl rot yapılır sonra telefon satırları ve komutları ve editlemeyi anlatırsanız. hiç bir şey anlamadım elimde 3 adet cool1 var bir ay sonra kapanacaklar. yardım edersen sevinirim

Lazzow

Kayıtlı Üye
19 Haz 2014
18
0
5
Hocam cihazı takınca pc ye,pcde coolpad ile ilgili setup görünür zaten c,d nin yanında ordan yüklüyeceksiniz gerekli driverleri

RNOTE 3 PRO & Tapatalk
hocam merhaba o driverları yükledim ama aygıt yönetisinde qualcom port görünmüyor.
telefon takılıyken adb shell su vs yapınca cihaz bulunamadı diyor haliyle. pc windows10