Çözüldü Leagoo KIICAA MIX İmei (mt 6750 )

arafataras

Kayıtlı Üye
10 Ara 2014
23
0
5
.
Bunu indir yükle enginer mod radio bölümü aktif olması gerekir. Ordan halledersin. Olmazsa başka yöntemler var. Ama onlar biraz karışık. Çünkü modem img dosyalarını editleyip spflas ile yeniden yüklemek lazım aarafataras@gmail.com

Kuon

Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
5
0
3
.
Bunu indir yükle enginer mod radio bölümü aktif olması gerekir. Ordan halledersin. Olmazsa başka yöntemler var. Ama onlar biraz karışık. Çünkü modem img dosyalarını editleyip spflas ile yeniden yüklemek lazım aarafataras@gmail.com
Hocam çok çok teşekkürler zaten sorunu çözüdüm farklı bir rom yükledim mod radio aktif oldu. şu an iki sorunum var biliyorsanız.

1- konuşurken ses az geliyor ahize kısmının konumundan sanırım bunu ayarlarla arttırmanın yolu var mı aynı şekilde karşı tarafa sesim yankılı gidiyormuş yani karşı taraf kendi sesini duyuyormuş

2 ön kamera bulanık çekiyor ama sanırım bu donanımsal.

arafataras

Kayıtlı Üye
10 Ara 2014
23
0
5
bu yazdığınız sorunlar tümü donanımsal. Ses düzeyini artırmanızı tavsiye etmiyorum. mümkünse düzgün donanıma sahip bi telefon satın al. Yankı sorunu gürültü önleme mikrofonu olmamasından kaynaklanıyor olabilir.

Kuon

Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
5
0
3
Hocam geç oldu ama ben custom romda halletmiştim fakat kendi romunda imei değiştirmek istiyorum bu attığınız dosya yüklenemedi hatası veriyor sürekli.

.