Çözüldü lenovo a936 1gb ram 8gb rom 6inch

İlhan Kol

Kayıtlı Üye
4 Ara 2014
19
0
5
hayırlı bayramlar arkadaşlar bu telefonu yeni aldım telefon marketli türkçe geldi menüsü falan, yalnız bazı yerleri ingilizce örneğin arama kısmı kişi ayarları menüsü ingilizce sizlerdede böylemi. üzerinde bu romla geldi VIBEUI V2.0 1450 5.9.1 ST A936 INT. nası tam türkçe yapabiliriz. morelocale yükledim yine aynı.sistem güncelleme yapınca malesef ayarlar durdu hatası veriyor birde

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,552
341
467
İlhan Kol' Alıntı:
hayırlı bayramlar arkadaşlar. bende bu telefona benzer lenovo a936 1gb ram 8gb hafızalı 6inç var. telefon marketli türkçe geldi menüsü falan yalnız bazı yerleri ingilizce örneğin arama kısmı ayarları vs hep ingilizce sizlerdede böylemi. üzerinde bu romla geldi VIBEUI V2.0 1450 5.9.1 ST A936 INT. nası tam türkçe yapabiliriz
Aşağıda linkte verdiğim ROM çoklu dili destekliyor ancak ne kadar çevrilmiş bunu yüklemeden bilme şansımız yok ayrıca yüklemenizi tavsiye ederim; çünkü daha güncel bir sürüm

http://www.needrom.com/download/vibeui-v2-0-1522-5-34-1-st-a936/

Bu arada yükleyebilmek için TWRP'ye ihtiyacınız var onu da aşağıdaki linkten bulabilirsiniz

http://www.needrom.com/download/lenovo-a936-twrp-2-8-6-0-recovery/

tzckn

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
4
0
1
Ayni cihazdan bende de mevcut sistem guncellemesine girince ayarlar durdu hatasi veriyor. Neden kaynaklanir bu durum. Bi cozum yolu var mi acaba,

Lenovo A936 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,552
341
467
Ayni cihazdan bende de mevcut sistem guncellemesine girince ayarlar durdu hatasi veriyor. Neden kaynaklanir bu durum. Bi cozum yolu var mi acaba,

Lenovo A936 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yazılım hatası ve çözüm için başka bir rom yüklemeniz lazım

aktifcam

Kayıtlı Üye
28 Haz 2018
1
0
1
Aşağıda linkte verdiğim ROM çoklu dili destekliyor ancak ne kadar çevrilmiş bunu yüklemeden bilme şansımız yok ayrıca yüklemenizi tavsiye ederim; çünkü daha güncel bir sürüm

Bu arada yükleyebilmek için TWRP'ye ihtiyacınız var onu da aşağıdaki linkten bulabilirsiniz

merhaba seyit bey buradaki ve birçok yerdeki çeşitli rom ları kurdum hepsinde çince ve ingilizce dil geliyor ayrıca masaüstü öğeleri tamamı çin google araçları yok dışardan kuruyorum play store çalışmıyor bazan durduruldu diyor formatlamadan önce herşey çalışıyordu fabrika ayarlarına döneyim derken buralara kadar geldim.dil desteği proğramlarını bilgisayardan apk olarak yüklüyorum birçok dil proğramda açılıyor fakat türkçe yok.gerçi asıl sorun dil değil sosyal ağlar ve diğer proğramları kuramıyorum .yardım kabul edilir bazı proğramlar öneriyorsunuz ama nasıl kurulacağını nereye kuracağımızı anlatmıyorsunuz böylece uzun bir yola çıkıyoruz tatil zehir oluyor.