Anakonu Lenovo Vibe z2 pro (k920 pro) (27.09.15 güncel) Türkiye modu / Lollipop / Unbrick / i

erdemmetin21 Mar 2015

1. selduman

selduman Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    üzülerek söylemeliyim ki Lenovo telefon işinde çok başarısız.

Şimdiye kadar 10 yılda 150 tane telefon getirmişimdir yurtdışından.
    bir tane zopo arka kamera odaklama, bir tane zopo ön kamera nedenli arka kamerayı da açmama sorunu, bir tane iocean arkadaşıma verdiğim kanımca sıvı temastan kullanılamaz hale geldi.

Satarken hep yurtdışı garantisi var, ben yardımcı olurum derdim. Bu hakkı kullanmak lenovo ile nasip oldu maalesef. malum dandik modellerin dokunmatik sorunları var, k920 için de ciddi anakart sorunları var. şu anda ben de avrupa k920 kullanıyorum. bulabildiğim en sıkıntısız k920 ama bunda bile sorunlar var.

bu arada yurtdışı garantisi hakkında, olay 4 ayda çözümlendi, 35 dolar da posta ve tamir ödettirdi çin'deki satıcı. k920'nin anakart değişip geldi.

2. paxva5553

paxva5553 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    kimse yokmu help!!!

3. Seyit

Seyit Akıllı Be! Yetkili Yönetici

Ödül Puanı:
    467
    Ne için yardım istediğinizi öğrenebilir miyiz?

4. yahoo01

yahoo01 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Merhaba;
    ben lenovo Z2 Pro K920 aldım 4.4.2 sürümü ile geldi yarısı çince idi mobil internet hızı çok yavaş bende lolipop güncelleyeyim dedim sitenin en başında verilen sdfuse ile içerisine attığım K920_ROW_S143_1502111114.qsb dosyası ile güncelleme yapayım dedim bootloaderde başlatıp sd update yaptım işlem başarılı birşekilde sucesfulll dedi telefonu yeniden başlattığımda ana ekranda takılı kalıyor yarım saat ve ya bir saate yakın zaman bekledim ancak değişmedi sonra bir kaç silme işlemi yaptım booatloderden ve SES KISMA+SES AÇMA +POWER TUŞU İLE recovery moda geçtim ondan sonrasını hatırlamıyorum şimdi cihaz da boot loader gelmiyor şarja takıyorum ama şarj da almıyor bilgisayara bağladığımda bütün driverı görüyor ama MTP diye bir sürücü kurulamıyor tek eksik kalan bu birde cihazı bilgisayara bağladığımda 6 tane falan boş sürücü görüyor acil yardımlarınıza ihtiyacım var ustalar

5. erdemmetin

erdemmetin Nano.be Bağışcı Üye

Ödül Puanı:
    227
    Yapman gereken işlem cihaz pcye bağlıyken uzun süre güç tuşuna basmak. Yaklaşık 3 dakika.

Bir işlem olmaz ise yine 3 dakika kadar güç ve ses açma tuşuna bas. Cihaz açılacaktır. Lenovo yazısı gelir.

Cihazın yükleme modunda kalmış. Korkacak birşey yok. Cihaz kurtulur.

6. asesi

asesi Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    arkadaşlar lenovo vive z2 pro aldım.1 gün sonra şebeke problemi başladı.yapmam gereken nedir ?

7. erdemmetin

erdemmetin Nano.be Bağışcı Üye

Ödül Puanı:
    227
    öncelikle btk'dan imei numarasını kontrol etmen gerekir ama cihazı yeni aldım diyorsun. cihazı fabrika ayarlarına döndüysen modem yükleme adımını yapmalısın.

8. sacit

sacit Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    selamlar...
    çocuğuma aldığım Vibe Z2 (pro olanı değil) imeisi kapandı.. yeni imei nasıl atabiliriz imei değiştirme işlemi pro ile aynımıdır. yardımcı olabilirmisiniz ltf.

Yükleniyor...