Yardım Letv s3 x622 imei tamiri

karafrat

Kayıtlı Üye
25 Haz 2016
35
2
12
Merhaba arkadaşlar her türlü yolu denememe rağmen atamadım uygun drivelerı buldum telefon pc ye sorunuz bağlnırken mau meta görmemekte koldarla imei tamirinde "this command is not allowed in user build" almaktayım başında + gibi şeyleri denedim yine olmadı bir çok imei programı denedim portları ayarlayamadım sanırım en son mtkdroid denedim ama telefonun bilgileri gelmemekte ben ne yapabilirm bu telefon çöp mü artık

ndr19

Kayıtlı Üye
17 Tem 2016
6
0
3
Merhaba arkadaşlar her türlü yolu denememe rağmen atamadım uygun drivelerı buldum telefon pc ye sorunuz bağlnırken mau meta görmemekte koldarla imei tamirinde "this command is not allowed in user build" almaktayım başında + gibi şeyleri denedim yine olmadı bir çok imei programı denedim portları ayarlayamadım sanırım en son mtkdroid denedim ama telefonun bilgileri gelmemekte ben ne yapabilirm bu telefon çöp mü artık
dostum senin sorduğun konuda bilgim yok ama benim sana sorum var yardımcı olabilirsen. Benim google playde normal oparotörrde yükleme yapmıyor. ama wriles ile yükleme yapıyor neden acaba. ikinci olarak bu telefonlarda 4g sorunu varmı acaba. 4g işaretini hiç görmedim devamlı H işareti var. yardımcı olabilirsen sevinirim. teşekkürler