Çözüldü LETV X500 İÇİN EN GÜNCEL ROM

ozgurozcan17

Kayıtlı Üye
5 Şub 2016
23
0
5
Merhaba arkadaşlar letv için en güncel rom arıyorum herhangi bir rom olabilir uyumlu olsun ve güzel olsun telefonu biraz değiştirsin 2014 ten beri aynı romdan artık sıkıldım tavsiye edeceğiniz bir rom var ise bana yardımcı olmanızı o kadar çok isterim ki telefondan soğudum artık

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
türkçe dil desteği play store google durumları nasıl hocam ?
Lineage romlarında Türkçe dil varsayılan olarak mevcuttur, Google Play için Gapps paketi yüklemek gerekir, alttaki linkten indirebilirsiniz;

sancak1234

Kayıtlı Üye
8 May 2016
13
0
5
ozgurozcan playstor dan twrp indir ordan trwp flash seceneginden leeco x3 yazan yerden twrp img dosyası olarak indir ve flashla. zip olarak yok

ozgurozcan17

Kayıtlı Üye
5 Şub 2016
23
0
5
kesinlikle sorunsuz çalışıyor. Twrp yi fastboot modda yükleyin.
hocam merhaba twrpyi aroma romu yükleyip ordan play store üzerinden 3.1.0 yaptım romu kurdum fakat ilk açılış çok uzun sürüyor yaklaşık 3 saati buldu ve telefonun şarjı bitti gene aynı süreleri görüyor.Kapattıgın zaman açılması en az 3 saat

leguminosea

Kayıtlı Üye
23 Tem 2014
79
3
17
dostum yazını yeni gördüm evet bende o şekilde yaptım ama şuan romu yükledikten sonra ilk açılış yakşaık 3 saat sonra kapatırsan gene aynı 3 saat sürüyor AİR_ROM animasyonunda kalıyor
rom hatalı kurulmuş. önemli dosyalarını yedek al. twrp den sd kart dahil 2~3 defa full wipe yap. teli kapat tekrar recoveryden wipe yapıp kurulumu yap. kurulumdan sonra dalvic ve user data wipe yap ve resetle. sorun olmaması lazım. imei işini zaten halledersin.