Anakonu LeTV X620 ROM + ROOT + TWRP Recovery + Türkçe Dil + Google Play + IMEI Tamiri

Seyit13 Haz 2016

1. isomik

isomik Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Hocam faydalı paylaşım ve cevaplarınız için teşekkurler.

Benim sorum şu ki piyasaya yeni çıkan letv X622 ve X626 Modelleri X620 modeliyle işlemci ram vs tamamen aynı donanıma sahip. mtk x20 işlemcililer.

-bu kondaki twrp yukleme yontem ve dosyalarını bu yeni cihazlarda uyglayabilirmiyim.?

-konu da verilen twrp flash dosyası eski ,15mb civarı ve 2016 tarihli ,versiyonu kaç bilmiyorum. twrp official sitesinde ki le2 modeli için verilen son sürümü yükleyeblirmiyim uyarmı. ?

cihazları bricked etmekten korktğumdan dnışmak istedim saygılar...

2. ilyascetin

ilyascetin Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    Merhabalar bende de aynı cihazdan var ve X620 için olan romlar bizim cihaza da uyuyor ama bunlardan en iyisi BB72 rom onu tavsiye derim.

1 Kişi Bunu Beğendi
  3. ndr19

ndr19 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    ARKADAŞLAR yardım.
    x622 aldım 2 sorum var.
    google playdan operatör ile program yükleyemiyorum. kablosuzağ bekleniyor hatası veriyor.
    2. sorum 4g işaretini hiç görmüyorum 4g çekmiyormu bu telefonlar. bir tane daha sorayım x620 romları yükleyebilirmiyim bu telefona. teşekkür ederim

4. zahrent

zahrent Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    merhaba bendede Le eco S3 X622 telefon var 5 gundur uğraşıyorum . tel brick oldu bir şekilde açmayı başardım ama ekran ve yazılar ters dondu. renkler bile farklı sarıyı gostermyor koyu renk dokunmatik 3 basekern 9 oluyor.
    bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olacak birisi varmıdır? buna orjnal global rom nasıl bulurum ve rom atarım.

5. ndr19

ndr19 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Acil yarım x622 telefonumu sitesinden 5.9.023s yükledim. Teldfon ing. Ve çin dil oldu. X622 bb72 yükleyebilirmiyim x622 ye ve NAAASSSSIILLL yükleyeceğim

LEX626 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yükleniyor...