Anlatım Meizu Cihazlara Xposed Kurma!

Burak Mete Erdoğan

Miko.be
Yönetici
Moderatör
13 Eyl 2015
160
23
37
* Oğuzhan Yüksel'e yazdığı script için ayrıca teşekkürler
Not: Sadece Flyme 4.5 ve Flyme 5 de çalışmaktadır. Kitkat sürümlerde denemeyiniz.
Gerekli Programlar:
1- Gerekli Xposer arşivi
Link: Xposed_flyme5.zip
2- Terminal Emulator
Link:
4- BusyBox Pro
Link:
Adımlar:
1. Öncelikle cihazınızda root yetkisi olmalıdır (Settings>Security>Root Permission dizininden açabilirsiniz.)
2. İlk linkteki indirdiğiniz Xposed_Meizu.zip dosyasının içindekileri cihazın ana dizinine çıkarın.
3.Terminal Emulator, Xposed Installer ve BusyBox Pro'yu kurun
4. BusyBox Pro'yu açın ve üst tarafta yüklenen smart install'ın dolmasını bekleyin ardından install diyip Congrulations! yazısını gördükten sonra programdan çıkın.
5. Terminal Emulatoru açın ve sırasıyla şu komutları yazın
"cd /sdcard"
"su -c sh install"
"reboot"

Ve işlem tamamlanmıştır.
Xposed'i kaldırmak içinse:
"cd /sdcard"
"su -c sh uninstall "
işlemini yapmanız yeterli olacaktır.
-M2 note cihazında denenmiştir

BugrevealingBME

Son düzenleme:

W4r10cK

Kayıtlı Üye
14 Mar 2016
24
1
7
Problem neymiş?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Problem kodları yazarken (") işaretinide koyuyordum, koymamam gerekiyormuş. Terminal pek kullanmadım açıkcası, Samsung kullandığım için gerek duymuyordum.

Yanlız yakalamışken sormak istiyorum Flyme 5 kurdum bildiğiniz üzere yarım yamalak tükçe,ingilizce düzeltmenin yolu varmı bu şekil de kullanmak mı gerekiyor.

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
344
467
Problem kodları yazarken (") işaretinide koyuyordum, koymamam gerekiyormuş. Terminal pek kullanmadım açıkcası, Samsung kullandığım için gerek duymuyordum.

Yanlız yakalamışken sormak istiyorum Flyme 5 kurdum bildiğiniz üzere yarım yamalak tükçe,ingilizce düzeltmenin yolu varmı bu şekil de kullanmak mı gerekiyor.
Güncellemeler ile düzelir, sizin yapabileceğiniz herhangi bir şey yok

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samihrma

Kayıtlı Üye
3 May 2016
1
1
3
Hocam meizu mx5 te -c yazınca kodu kabul etmiyor baştaki - yi kaldırınca kodu kabul etti bilginiz olsun.Tesekkuler anlatım için

WaTCHMaN

Kayıtlı Üye
18 Nis 2014
36
6
12
meizu pro 5 te denedim yukarıda arkadaşın dediği gibi c nin önündeki tire işaretini kaldırıp öyle girdim kodu diğer türlü tire koyunca hata veriyor