Meizu MX 6 A sürümden Global yapmak

mmaavii30 Eyl 2016

1. mmaavii

mmaavii Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    -Telefonunuzun anadizinine Global sürüm Update.zip dosyasını atın. Şuan son sürüm Flyme 5.2.2.3G
    -Flyme hesabınıza girerek telefonunuzu Root'layın, sonrasında 2 uygulamaya daha ihtiyacınız olacak bunlar Flashfire_0.53.apk ve Supersu_v2.78.apk
    -Linkler https://mega.nz/#!6AcgTDxA!98TgwToQ...
    - https://mega.nz/#!rYtwSQKb!xTjULvfp...
    Supersu uygulamasını kurarken sırasıyla 1-Expert, 2-Continue, 3-Normal, 4- Allow, 5-Still Allow(remember my choice işaretli olmalı), 6-Ok
    FlashFire uygulaması için sırasıyla 1-Root için izin ver, 2-Sağ alttaki (+) butonu, 3-Flash ZIP or OTA, 4- Update.zip dosyasını seçin, 5-Mount/system read/write seçili olacak üstteki tik işaretinden onaylayın, 6- Wipe, 7-"system data" "3rd party apps" "Dalvik cache" "Cache partition" seçili olacak üst tarafta tik işaretinden onay verin.
    Ekranın en altında FLASH a ıklayın ve OK tuşuna basın telefonunuz kapanıp Global olarak açılacaktır.
    Benim telefonumda oldu herhangi bir problem durumunda sorumluluk kendinize aittir.

1 Kişi Bunu Beğendi
  2. miskin

miskin Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    emeğine sağlıık

1 Kişi Bunu Beğendi
  3. isoserdar

isoserdar Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    Meizu Mx6 da
    Meizu Mx6 da imei atabildiniz mi? Cds information var mı acaba? Almayı düşünüyorumda karar veremedim

4. forumer

forumer Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    root ayarlarını hangi menüden açıyoruz

5. mmaavii

mmaavii Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    CDS_INFO.apk bu apk yı kurun CDS information gelecektir sonrası klasik işlemler

6. mmaavii

mmaavii Femi.be

Ödül Puanı:
    12
  7. mustafayeni

mustafayeni Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    5.2.2.3G yükledim ama bu sürümde çok hata var üst sürümünü yüklemek istiyorum süpersu yükleme başarısız hatası alıyorum. defalarca kaldırıp tekrar kurdum uygulamayı ve farklı sürümlerde denedim

8. selduman

selduman Piko.be

Ödül Puanı:
    17

cihazda 5.2.2.3a vardı. flyme hesap açtım, sözde root vs yapıp globalleştirecğeim.

root yemiyor. flyme hesap ve system privilages vs yok, güncelik parmak izinde.

dedim ki betaz 5.6.x.x sürümünde root olur bu, xiaomi'lerde beta romda root orijinalde olma şansı var ya, bunda da öyledir dedim.

beta romu kurdum. çin'ce phone is locked olarak kaldı.
    flyme hesap mail ve şifremi biliyorum yanlış anlaşılmasın. hatalı girersem zaten kırmızı hatalı diyor. 5 6 hatalı girişten sonra belirli süre giriş yapmamı engelliyor.

Peki dorğu girersem ne oluyor. hiçbir uyarı yok ama flyme os yani android açılmıyor.

kaldı cihaz.

mal gibi.

meizu alan da satan da, kullanan da, üreten de bence akıllı değildir.
    hayatımda hiç cihaz brick vs etmişliğim yok.
    2 adet mx4 ve bu şimdi kaldı elimde. lacivert ekranda.

piyasada milyon tane böyle cihaz var.
    Phone is locked problem-Flyme Official Forum

How to disable "phone is locked" boot screen

millet, telefonu çalmadık etmedik, böyle tıkanıp duruyor diye veryansınlarda.

15 sene önce meizu ve cowon rüyalarımızdı. candı kandı.
    ses kalitesine ölürdük. şimdi allah tez gebertsin sahibini. resmen piyasaya patlasın da yenisini satalım diyerek kilitli, iphone'dan bile kapalı kutu bir sistem satıyorlar.

9. mmaavii

mmaavii Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    phone is locked hakkında bilgim yok çoğu kişinin bu konuda mağdur oldugunu biliyorum.
    yeni güncelleme ile sh dosyası paylaşan olmadı bunu kendimde arıyorum bulursam paylaşacağım.

10. xtrem06

xtrem06 Piko.be

Ödül Puanı:
    17
    Bu cihaz için hâlâ sh dosyası çıkmadı sanırım :(

send by : Mi5 & Tapatalk

Yükleniyor...