Anlatım MTK65XX Kalıcı ve Root Gerektirmeyen IMEI Repair SN WRITER

pasha

Kayıtlı Üye
21 Nis 2016
12
0
5
bu talimatı ben doğru anlıyorum umarım: Çünkü saat açıkken işlemi başlatıp imei girdikten sonra saati kapatıp tekrar takıyorum orada kalıyor. gerçi tersini de yaptım farketmedi ama. atladığım bir püf nokta mı var acaba

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,555
350
467
bu talimatı ben doğru anlıyorum umarım: Çünkü saat açıkken işlemi başlatıp imei girdikten sonra saati kapatıp tekrar takıyorum orada kalıyor. gerçi tersini de yaptım farketmedi ama. atladığım bir püf nokta mı var acaba
Starta basıp program çubuğunda Wait for usb insert yazdığında kapalı olarak bağlayacaksınız

pasha

Kayıtlı Üye
21 Nis 2016
12
0
5
Zaman ayırdığınızmiçin teşekkür ederim Seyit bey. kapatııyorum şimdilik. Skype ile uzaktan bağlantı için hangi programlar gerekiyor biliyor musunuz?

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,555
350
467
Zaman ayırdığınızmiçin teşekkür ederim Seyit bey. kapatııyorum şimdilik. Skype ile uzaktan bağlantı için hangi programlar gerekiyor biliyor musunuz?
Skype ile uzaktan bağlantı hiç duymadım aslında, benim bildiğim bu işler teamviewer ile yapılır

nemesisandforce

Kayıtlı Üye
31 May 2018
2
0
1
"mtk6261d" işlemcili akıllı saatim var.fakat imei yazamıyorum.buna ait "BLPG ve APDB Dosyaları" dosyalarımda yok.ayrıca pc ye usb ile takınca sadece şarj oluyor.cihaz açık veya kapalı fark etmiyor driver yükle demeyin çünkü usb kablosunu takınca pc den tepki yok ki driver yükleyelim.aygıt yöneticsinde de herhangi bir ünlem veya işarette çıkmıyor.ama bluetooth ile bağlanabiliyorum sadece.yardımlarınızı bekliyorum.saygılar