telefonum brick oldu lütfen yardımcı olun

toders16 Kas 2016

1. toders

toders Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    arkadaşlar herkese selamlar. almanyadan bir telefon getirdi bir tanıdıgımız umi max geçen gün seyit arkdaşımızın açtıgın garanti imei yöntemi olan maui programıyla imei aticaktım imei attim lakin programdan disconned demeden cıktıgım için olsa gerek telefonum açılmadı logoda kalıyor şarj oluyor fakat açılmıyor benim öğrenmek istediğim brick olunca telefon tamamen çöpmü oluyor yani kurtarma şansımız varmı forumda arama yaptım seyit arkadaşımızın brick olan telefonları kurtarma konusunu gördüm içime su serpildi. hangi telefoncuya gitsem ya 3-5 gün sallıyolar ya da cok fazla fiyat isteniyor eğer kurtarılabilir kesinlikle çöp olmaz diyorsanız kendim yapmaya calısıcam bu arada telefonum root suzdur yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

2. memed3

memed3 Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    flash tools programı ile yeni rom kur. umi nin kendi sayfası var ordan rom indir.

1 Kişi Bunu Beğendi
  3. Anil_G

Anil_G Miko.be

Ödül Puanı:
    37
    Kesinlikle kurtarabilirsin. Sadece internette biraz araştırma yapman gerekiyor. "Memed3" arkadaşın da dediği gibi flashtools programı ile mümkün. Telefonun modeline ve çipsetine uygun herhangi bir romu veya stock romu netten indirip o program ile yükleyebilirsin. Flashtools'u nasıl kullanacağına ise Anlatım - SP Flash Tools ile Firmware - ROM Yükleme Resimli Anlatım bu linkten bakabilirsin.

4. toders

toders Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    arkadaşlar cok sağolun gerçekten bu forumdaki arkdaşlardan forumu kurup insanlara yardımcı olan herkesten allah razi olsun telefonumu kurtardım seyit arkadaşın anlatımlarıyla 10 dakikalık bir işmiş oysaki belki 20 tane telefoncuya gittim her gittiğim olmaz yazılımı yok yazılım bulamayız ya da bırak kalsın bitince ararız deyip 3-5 gün sallamışlardi çok teşekkürler tekrar sağıolun..

2 Kişi bunu beğendi
  5. silivriserdar

silivriserdar Ati.be

Ödül Puanı:
    7
    Galiba rom bu
    UMI COMMUNITY-ROM-MAX V1.01_20160819 ROM-SPFT version - Powered by Discuz!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. toders

toders Yoki.be

Ödül Puanı:
    3
    evet bu rom ile hallettmiştim tekrar teşekkürler hepinize..

Yükleniyor...