Duyuru Üyelik Zorunlu Hale Getirilmiştir

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,552
341
467
Arkadaşlar forumda ufak çaplı bir değişiklik yaptık o da şu; artık giriş yapmayan kullanıcı linkleri göremeyecek.

Konu içeriğinde herhangi bir link varsa ziyaretçi onu alttaki biçimde görecek, halihazırda üye olan ve giriş yapmış kullanıcılar tarafından bu değişiklik fark edilmeyecek.

ozozka_n

Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
40
10
12
Guzel bir degisiklik olmus hatta bence tesekkur etmeden link bile gozukmese olur. Forum kullanma aliskanliklarinin sekillenmesi acisindan guzel olur diye dusunuyorum

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Qchocuq

Kayıtlı Üye
6 Şub 2016
35
5
12
İnsanları kısıtlamayı veya bir şeye mecbur kılmayı doğru bulmuyorum, üye kazanmak demek gerçekten üye kazanmak demek midir tartışılır :D

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,552
341
467
İnsanları kısıtlamayı veya bir şeye mecbur kılmayı doğru bulmuyorum, üye kazanmak demek gerçekten üye kazanmak demek midir tartışılır :D
Bu konuya biz de katılıyoruz sırf bu sebeple 2 yıla yakın süredir böyle bir şey yapmamıştık ancak istatistik takibimize göre vakti gelmiş bir durum

TUNCER40

Kayıtlı Üye
5 Şub 2017
1
0
1
selam sitenıze kayıt oldum benım leeco 620 tefonuma format atayım derken acılıp sadece leeco andıroıd yazıp kalıyor yardımcı olursanız sevınırım