İstek Uygun fiyata telefon bakıyorum

Anil_G

Kayıtlı Üye
5 Haz 2014
188
5
37
Merhaba herkese. Benim bi Zopo zp980+ telefonum vardı. iki ay önce ekranı kırıldı. ve git gide kırık büyüdü. Aynı zamanda telefona da bişeyler olmaya başlamıştı. Sonra ekranı Çin'den sipariş ettim, ekran geldi fakat telefon bozuldu bu sefer. Ne yaptıysam kime gösterdiysem olmadı. Sanırım anakartta sıkıntı var. Daha önce de olmuştu. Anakartı değiştirmiştim. Şimdi de uğraşmak istemiyorum. Yeni aldığım ekranı ve bataryayı da satıcam bu arada. ve yeni bir telefona ihtiyacım var takoz bişeyle idare ediyorum. Bir çok kişi gibi ben de telefona fazla para vermeyi istemiyorum. o yüzden en fazla 1200 Tl ye bi telefon bakıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim :) Sitelerde bi kaç telefon gördüm ama size de bi danışayım dedim. Ama sırf şu Garanti-yedek parça olayı yüzünden Çin'den telefon almak istemiyorum. Ama öte yandan Xiaomi ve Zte Nubia serisi gibi telefonların da hem fiyat hem performans olarak üzerine tanımıyorum :)

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) al derim, 5-10 gün içinde ben de alacağım beraberce kullanırız :D

Anil_G

Kayıtlı Üye
5 Haz 2014
188
5
37
Bu satıcı arkadaş belki sağlam bi şekilde sıkıntısız gönderiyordur ama fiyatlar az biraz tuzlu gibi. ben tuz sevmem :D

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
Bu satıcı arkadaş belki sağlam bi şekilde sıkıntısız gönderiyordur ama fiyatlar az biraz tuzlu gibi. ben tuz sevmem :D
Tüm yazılım işlemlerini (IMEI, TWRP, Global ROM) hallettigini düşünürsek ve gümrük veya bekleme sorunu olmadığını da göz önüne alırsak bence fiyatlar normal :)

Anil_G

Kayıtlı Üye
5 Haz 2014
188
5
37
Tüm yazılım işlemlerini (IMEI, TWRP, Global ROM) hallettigini düşünürsek ve gümrük veya bekleme sorunu olmadığını da göz önüne alırsak bence fiyatlar normal :)
Ya iyi hoş da. diyorum ki uygun fiyata garantili ve yedek parçası kolay bulunan telefonlardan bakayım. benim de gönlüm Xiaomi de ama uğraşmak zor ya onlarla.

Seyit

Akıllı Be!
Yönetici
17 Nis 2014
5,553
348
467
Ya iyi hoş da. diyorum ki uygun fiyata garantili ve yedek parçası kolay bulunan telefonlardan bakayım. benim de gönlüm Xiaomi de ama uğraşmak zor ya onlarla.
Çabuk bozan biriysen haklı olabilirsin eğer ülke içinden alınacak bir telefon bakıyorsan Lenovo K5 var fiyatına göre çok güzel cihaz bi incele derim.

bodrumair

Kayıtlı Üye
18 Haz 2016
2
0
1
Redmi 3s alicam ama imei sorununu nasil cozeriz.arastirdgm kadari ile benim icin zor bi islem.imei bulsam nasi kimden yaptirabilirim acaba.bilgi ltfn

Lenovo A6010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi