Yardım x620 Hiç Açılmıyor

mavzer06

Kayıtlı Üye
7 Ara 2014
10
0
5
Bundan iyi reklam olamazdi :)

Bahsi geçen hakan benim... Bayram bey sağolsun beni büyük bir dertten kurtardi. Arkadaşlar, brickli telefonlarinizi bayram ustaya yollayin, 10 yillik tecrübesiyle her sorunu çözüyor. Seyit kardeşe de selamlar, sayesinde çoook şey öğrendim ama tavsiye etmem hiç bulaşmayin böyle işlere, kurcalamayin fazla telefonlari, cidden can sıkıyor ...
en iyi reklam sızın gıbı ıyı tavsıyede bulunan ınsanlarla olur sag olun tavsıyenız ıcın cıhazınızıda gule gule kullanın

testosteron

Kayıtlı Üye
29 Haz 2016
81
6
17
Eyvallah ustam, ankaraya yolum düşerse görüşürüz inşallah. Bi çayini içerim . Çuval dolusu brickli telefon da getiririm. Beraber yapariz :)

Murat Akdogan

Kayıtlı Üye
17 Eyl 2015
3
0
1
X620 hard brick ettim galiba twrp ile rom kurarken, Telefon şuan usb ile pcye bağladımda şarj logousnda rest atıp duruyor pcbir port görmüyor.
bu yüzden spflashtool da kullanamıyorum fastboote mode da açabiliyorum ama yine pcde bir tepki yok usb ile pcye direk bağladığımda şarj logosu görünüyor rest atıyor durmadan. recovery modda başlaşlatıyım dersemde recovery logosu görünüyor ama kapatıyor kendini ardından cihaz. Ankarda yaşıyorum hocam bir el atarmısınız? muratxxxf@gmail.com

leguminosea

Kayıtlı Üye
23 Tem 2014
76
3
17
X620 hard brick ettim galiba twrp ile rom kurarken, Telefon şuan usb ile pcye bağladımda şarj logousnda rest atıp duruyor pcbir port görmüyor.
bu yüzden spflashtool da kullanamıyorum fastboote mode da açabiliyorum ama yine pcde bir tepki yok usb ile pcye direk bağladığımda şarj logosu görünüyor rest atıyor durmadan. recovery modda başlaşlatıyım dersemde recovery logosu görünüyor ama kapatıyor kendini ardından cihaz. Ankarda yaşıyorum hocam bir el atarmısınız? muratxxxf@gmail.com

adresindeki rom ve flashtoolu denediniz mi?

narkos55

Kayıtlı Üye
22 Tem 2017
9
0
3
s.a dostlar ben ankaradan bayram bu konuda adım gecmıs ve bır arkadas burdan bana ulasarak verdıgı bılgı ıle haberdar oldum bu konudan..full brıck olmus hakan arkadasımızında cıhazı elıme ulastı butun sorunları hal edıldı yenı tr yazılımı yuklendı ımeı sorunu cozuldu yarın kendısıne gerı yolacak.ilgınız ıcın tesekkur ederım..
bayram bey nasıl irtibat kurabilirim sizinle