Yardım x620 Şebekeden Düşme

attila2411 Haz 2016

1. attila24

attila24 Zepi.be

Ödül Puanı:
    5
    Telefonu yeni aldım bb72rom yüklü şuan üzerinde ama ara ara şebeke düşüyor internet bağlıyken ayarlardan baktım 4g/3g/2g seçili bir sorun yok gibi ama İnternete gezinirken arada şebeke kesiliyor neden ne olabilir acaba birde letv in kendi sitesinden indirdiğim orijinal tonu nasıl yukleyeb

2. narkos55

narkos55 Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    aynı sorun bende de var cozum bulundumu acaba

3. karafrat

karafrat Femi.be

Ödül Puanı:
    12
    Arkadaşlar ben letv cool 1 kullanıyorum 1 hafta boyunca hiç bir şey yoktu bir hafta sonra telefon açık olduğu halde bana ulaşılamıyordu mesaj atamıyordum bu süre içerisinde 2g de kullandım 2g de soru vermez ardından avea yı aradım ve durumu izah ettim onlarda telefonun marka ve modelini alıp şebekeye ona göre ayar veriler size tavisyem eğer hattınız avea veya turkcell ise arayıp düzeltmlerini isteyin eğer hattınız vodafone ise çok zahmetli bir bant açtırma işiniz var malesef siz telefona müdahale etmeniz lazım vodafone hat çin telefonlarının laneti eğer başka hatta geçme ihtimaliniz yoksa başka telefona geçmeniz lazım

4. kuzeykaya

kuzeykaya Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Merhabalar, aynı sorun bende de mevcut nvram dosyaları falan tekrardan yükledim ama olmuyor sebebini bilen arkadaş yardımcı olabilir mi ?

Yükleniyor...