Anlatım Xiaomi Bootloader Unlock(MI5 - Redmi Note 3) Resimli Anlatım

Bootloader Kilidini Açabildiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 18 23.1%
  • Hayır

Kullanılan: 60 76.9%

• Kullanılan toplam oy
    78

senaxy

Kayıtlı Üye
8 Şub 2017
1
0
1
redminote 3 ekran kilidini unuttum ve telefonu yeni almıştım yanı mi hesabı falan oluşturmamıştım sizce neler yapabilirim açmak için

cfrdm

Kayıtlı Üye
20 Nis 2016
2
0
1
s.a cümleten
bootloader kilidini açtırdım bi arkadaşa twrp root hepsi var suan ama developer rom yüklemek istiyorum kilit tekrar kapanır mı ? yada ne yaparsam kilit kapanır ? kapanmaması için ne yapmalıyım ? değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. redmi note 4 kullanıyorum.

ebuzzz

Kayıtlı Üye
5 Ağu 2015
15
0
5
İyi akşamlar. Note 3 MTK var unkock onay mesajım geldi mı flash ile yapmaya çalıştım arkadaşlar gibi %50 De kaldı. Developer rom la da denedim olmadı i.mui.xom dan find device telefonu bulmuyor ne yaptıysam olmadı. Telefonda find açık bir çözümü olan yazarsa sevinirim

Escobar1945

Kayıtlı Üye
23 Mar 2016
36
5
12
İyi akşamlar. Note 3 MTK var unkock onay mesajım geldi mı flash ile yapmaya çalıştım arkadaşlar gibi %50 De kaldı. Developer rom la da denedim olmadı i.mui.xom dan find device telefonu bulmuyor ne yaptıysam olmadı. Telefonda find açık bir çözümü olan yazarsa sevinirim
Driverlar tam kurulu olması gerekli ek olarak çin dev rom flaslamaniza gerek yok custom geliştirici rom ilede açabilirsin usb hata ayıklama açık olsun

Xiaomi Redmi Not 3 MULTİROM 7.3.9

.brian.

Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
14
2
7
Hocam merhaba
benim telefonda mi hesabı programı root ile silmişler ve hesabıma giriş yapamıyorum. bootloader kilidini açabilmek için farklı bir yöntem var mıdır? çünkü anlatıma göre telefondan mi hesabıma girmem gerekiyor ama her yolu denedim ayarlarda da dahil girilmiyor silmişler mi programı. yardımcı olursanız sevinirim.

maholin79

Femi.be
Bağışcı Üye
7 Şub 2015
39
0
210
Sanırım mesaj ile mı Unlock açma işlemi artık olmuyor.
Çünkü öyle bir ekran bulamıyorum.
Artık belli bir sürenin geçmesi gerekiyor diye biliyorum. Doğru mu?