Zp998 imei sorunu

Josh23 Ağu 2014

1. Josh

Josh Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Merhaba öncelikle bugün yeni almış olduğum telefonuma imei atmak istedim iki farklı yolu kullandım:

1-Googleplay'den Mobileuncle MTK Tools indirerek ve işlemleri düzgün bir şekilde yaparak

2-*#*#3646633#*#*kodunu girip menüden işlemleri yaparak

ama başaramadım her ikissinde de" this command is not allowed in user build" hatası karşıma çıktı ve internette benim yaşadığım soruna cevap bulamayınca buraya yani konu açtım.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

2. Seyit

Seyit Akıllı Be! Yetkili Yönetici

Ödül Puanı:
    467
    [BILGI=IMEI]
    IMEI Hakkında Uyarı

IMEI numaranız silinirse veya eskiye dönerse lütfen aşağıdaki konuda anlatılan yöntem ile IMEI numaranızı yükleyin, eğer o yöntem ile bir defa IMEI yüklerseniz tekrardan IMEI'nin silinmesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Android 4.4 tabanlı ROM'larda Mobileuncle ve Engineer Mode düzgün çalışmayabilir bu sebeple o yöntemler ile IMEI değiştirmesi yapamayabilirsiniz bu gibi durumlarda tek çözüm yolu aşağıdaki linkte verilen anlatımı uygulamaktır.

MAUI META IMEI Değiştirme
    [/BILGI]

3. Josh

Josh Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Sağolun deneyeceğim şimdi..

4. ibrahimors

ibrahimors Yoki.be

Ödül Puanı:
    1
    Link ölmüş galiba tekrar anlatabilirmisiniz. zp 999 içinde geçerlimi bu yöntem

5. mehmetsafran

mehmetsafran Ati.be

Ödül Puanı:
    5
    Imei değişimi yapamıyorum, maui meta programı tanımıyor, aynı modelde başka cihazı aynı bilgisayarda tanıyor ancak zp998 cihazıma imei atamıyorum yardım lütfen

Yükleniyor...