Anlatım ZTE V5 BRİCK OLANLAR.

agu71

Kayıtlı Üye
19 Eki 2014
22
4
7
örülen zte v5 redbullarınız kurtuluyor hiç üzülmeyin.Tek bir ücret bile almadan, "hocam siz yapamazsınız işlem gerekiyor " repiklerinden uzak.yapın olmazsa gönderin .sadece kargo ücreti ödersiniz.Site yönetilerinin yardımlarından dolayıda kendilerine teşekkür ediyorum.

1.öncelikle olarak telefonumuz gözükecek.
2.Bataryamız dolu olacak. Önceden harici şarj cihazlarla şarj etmeyi unutmayın.
3. Elinizde 8gb kadar bir sdcard bulunsun..
4. Bu adresteki 3.69 gb olan imaj dosyasını indirin.
5.
bu adresteki Win32 Disk Imager programını indir..Bu programı bilgisayara kurun. Proğram yardımı ile windows dosyasını usb belleğe atıyormuş gibi 8 gb lık sdcrd' a proğramı kurun.
6.işlem bittikten sonra sdcardı telefona takın. Sonrasında pilsiz olarak bilgisayara kablo ile takın.Ekrana Fastboot şeçenekleri gelecek.1.2 sn. içerisinde sdcard' ı telefondan çıkarın.Bataryayı takın.(bunları yaparken telefon hala bilgisayara bağlı...
7.Seçeneklerin en altında DOWN.... diye yazan seçeneği tıklaın ve sabırla bekleyin.
8. Bilgisayar disk yöneticisinde telefonun hafızası dediğimiz diski görünüyor..
9. Win32 Disk Imager proğramını tekrar açıp aynı işlemi bu sefer telefonun diskine uyguluyoruz. (5.Md.)
10.İşlem bitince telefonu bilgsayardan ayırıp, açma kapama tuşu ile açarak telefonu çalıştırıyoruz....

sonrası size kalmış. Yapamıyorum, olmuyor demeyin....Sadece DENEYİNN..ne kaybedersiniz ...hiç birşey....ben 2 yıldır yatan telefonu şkaldırdım...Micro77 sayesinde...

YAPAMADIN...İRTİBATA GEÇİN ÜCRETSİZ SERVİS YAPALIM...HADİ KOLAY GELSİN...

Yararlı olacaktır.

micro77

Deka.be
Yönetici
Süper Moderatör
15 Eki 2014
530
144
332
faydalı bır anlatım olmus . cok tesekkurler .mutlaka bırılerının ısıne yarar.:)