Anlatım ZTE V5 BRİCK OLANLAR.

agu7111 May 2016

1. agu71

agu71 Ati.be

Ödül Puanı:
    7
    Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 olarak bir PC üzerinde görülen zte v5 redbullarınız kurtuluyor hiç üzülmeyin.Tek bir ücret bile almadan, "hocam siz yapamazsınız işlem gerekiyor " repiklerinden uzak.yapın olmazsa gönderin .sadece kargo ücreti ödersiniz.Site yönetilerinin yardımlarından dolayıda kendilerine teşekkür ediyorum.

1.öncelikle Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 olarak telefonumuz gözükecek.
    2.Bataryamız dolu olacak. Önceden harici şarj cihazlarla şarj etmeyi unutmayın.
    3. Elinizde 8gb kadar bir sdcard bulunsun..
    4.https://mega.co.nz/#!C…Hkchdcj3i4Wc2pwZICC420 Bu adresteki 3.69 gb olan imaj dosyasını indirin.
    5.http://sourceforge.net…/files/latest/download
    bu adresteki Win32 Disk Imager programını indir..Bu programı bilgisayara kurun. Proğram yardımı ile windows dosyasını usb belleğe atıyormuş gibi 8 gb lık sdcrd' a proğramı kurun.
    6.işlem bittikten sonra sdcardı telefona takın. Sonrasında pilsiz olarak bilgisayara kablo ile takın.Ekrana Fastboot şeçenekleri gelecek.1.2 sn. içerisinde sdcard' ı telefondan çıkarın.Bataryayı takın.(bunları yaparken telefon hala bilgisayara bağlı...
    7.Seçeneklerin en altında DOWN.... diye yazan seçeneği tıklaın ve sabırla bekleyin.
    8. Bilgisayar disk yöneticisinde telefonun hafızası dediğimiz diski görünüyor..
    9. Win32 Disk Imager proğramını tekrar açıp aynı işlemi bu sefer telefonun diskine uyguluyoruz. (5.Md.)
    10.İşlem bitince telefonu bilgsayardan ayırıp, açma kapama tuşu ile açarak telefonu çalıştırıyoruz....

sonrası size kalmış. Yapamıyorum, olmuyor demeyin....Sadece DENEYİNN..ne kaybedersiniz ...hiç birşey....ben 2 yıldır yatan telefonu şkaldırdım...Micro77 sayesinde...

YAPAMADIN...İRTİBATA GEÇİN ÜCRETSİZ SERVİS YAPALIM...HADİ KOLAY GELSİN...

ZTE V5 RedBull - Прошивки - 4PDA

Yararlı olacaktır.

2 Kişi bunu beğendi
  2. micro77

micro77 Deka.be Yetkili Süper Moderatör

Ödül Puanı:
    332
    faydalı bır anlatım olmus . cok tesekkurler .mutlaka bırılerının ısıne yarar.:)

Yükleniyor...